Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Montana 700 universalus navigatorius

Garmin Montana 700 universalus navigatorius
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Garmin Montana 700 universalus navigatorius
595.01€
719.00€
Be PVM: 491.74€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

MATYKITE PASAULĮ. PALAIKYKITE RYŠĮ. ĮAMŽINKITE NUOTYKĮ.

Tvirtame delniniame įrenginyje „Montana 750i“ navigacijos keliais ir bekele lankstumas puikiai dera su visame pasaulyje veikiančia pranešimų siuntimo bei gavimo ir interaktyvių SOS signalais funkcijomis, veikiančiomis per palydovinę sistemą „inReach“1. Be to, šiame įrenginyje yra ir integruota 8 megapikselių kamera.

  •  Reikšmingas naujienas ir pranešimus galėsite rašyti įprastinio formato QWERTY klaviatūra.
  •  Klajokite toliau ir nepraraskite ryšio naudodamiesi „inReach“ pranešimais bei turėdami galimybę bet kada išsiųsti SOS signalą. (700i ir 750i modeliai)
  •  Navigacija ir kamera kartu. Įkelkite kelionės nuotraukas į žemėlapį su geografinėmis žymomis.
  •  TopoActive“ Europos žemėlapiai su maršrutų sudarymo funkcija. Keliauti galėsite ir keliais, ir bekele.
  •  Atsparumas karščiui, smūgiams, vandeniui ir vibracijai atitinka standartą MIL-STD 810.
  • Energija jūsų nuotykiams – ličio jonų baterija GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų.
  • Integruotas 8 megapikselių fotoparatas (tik 750i modelis)

 

„inReach“ ryšys, veikiantis visur.

ŽINUČIŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS

Tekstinėmis žinutėmis susirašykite su artimaisiais, skelbkite jas per socialinius tinklus arba palaikykite ryšį su kitais „inReach“ įrenginiais (reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos).

INTERAKTYVUS SOS

Jei įvyktų nelaimė, galėsite interaktyvų SOS signalą nusiųsti į GEOS – visame pasaulyje veikiantį stebėjimo ir reagavimo centrą, kuriame dirba šios srities profesionalai (reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos).

RYŠYS VISAME PASAULYJE

Užuot kliovusis mobiliojo ryšio tinklais, nuo šiol jūsų žinutės, SOS signalai ir stebėjimo duomenys perduodami 100 % planetos aprėpiančiu „Iridium®“ palydovų tinklu (reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos).

„INREACH“ ORAI

„inReach“ orų prognozės paslauga siunčia išsamius naujausius duomenis tiesiai į delninį įrenginį „Montana“ arba su juo susietus įrenginius, todėl žinosite, ko tikėtis pakeliui.

 
 

Sukurtas atrasti, pagamintas atlaikyti.

TVIRTA KONSTRUKCIJA

Šis patvarus ir atsparus vandeniui delninis įrenginys atitinka JAV kariuomenės standartus ir turi mūvint pirštines tinkamą naudoti 5 colių ekraną – 50 % didesnį nei ankstesniuose „Montana“.

INTEGRUOTA KAMERA

Fiksuokite savo žygių vaizdus „Montana“ įrenginio skaitmenine 8 megapikselių kamera. Nuotraukos pažymimos geografinėmis koordinatėmis, kad ateityje galėtumėte grįžti į patikusias vietas.

„CITY NAVIGATOR“ ŽEMĖLAPIAI

Sklandus perėjimas nuo navigacijos takais prie navigacijos keliais naudojantis įkeltais „City Navigator“ gatvių žemėlapiais. Teikiami aiškūs kiekvieno posūkio nurodymai.

„TOPOACTIVE“ EUROPOS ŽEMĖLAPIAI

Ieškodami kelio nuotykiams naudokitės jau įkeltais „TopoActive“ Europos žemėlapiais. Čia rasite aukštį virš jūros lygio, krantų linijas, upes, vietovių orientyrus ir ne tik.

PALYDOVINIAI VAIZDAI

Naudodamiesi tiesiai į įrenginį atsisiunčiamais „BirdsEye“ vaizdais iš palydovo (metinės prenumeratos nereikia) matykite tikslius kaip nuotraukos vaizdus ir kurkite kelio taškus pagal orientyrus.

ABC JUTIKLIAI

Kitą savo trasą įveikite su ABC jutikliais: aukščio virš jūros lygio duomenis rodančiu aukštimačiu, oro sąlygas stebinčiu barometru ir 3 ašių elektroniniu kompasu.

„ACTIVE WEATHER“

Naudodamiesi mobiliuoju ryšiu2 gaukite naujausias „Active Weather“ prognozes per programą „Garmin Connect™“.

ŠUNŲ STEBĖJIMAS

Medžiotojai ir dresuotojai gali sinchronizuoti savo „Montana“ su atitinkamais „Astro®“ arba „Alpha®“ serijos delniniais įrenginiais (parduodamais atskirai) ir stebėti savo šunis bet kur.

 

Pradėkite ten, kur kiti sustoja.

KELIŲ NAVIGACIJOS TINKLŲ PALAIKYMAS

Suderinamumas su GPS, GLONASS ir GALILEO palydovų tinklais suteikia Montana® 750i galimybę rasti kelią sudėtingesnėje aplinkoje, kuriose vien GPS nepakanka.

STEBĖJIMAS

Sekite savo buvimo vietą ir bendrinkite ją su likusiais namie ar esančiais netoliese. Jie galės matyti jūsų kelionės eigą arba siųsti jūsų įrenginiui GPS vietos užklausas ir naudotis kitomis funkcijomis „MapShare™“ kelionių bendrinimo puslapyje internete. (Tik „Montana“ įrenginiai 700i, 750i – reikia palydovinio ryšio prenumeratos).

EKSPEDICIJOS REŽIMAS

Eikite toli ir klajokite plačiai. Ekspedicijos režimu, kuriuo GPS nuorodos teikiamos naudojant ypač mažai energijos, vieną kartą įkrautas „Montana“ gali veikti savaitę ar net ilgiau.

ILGIAU VEIKIANTI BATERIJA

Vidinis įkraunamasis ličio jonų akumuliatorius GPS režimu veikia ilgiau nei 18 valandų.

AUTOMOBILINIAI LAIKIKLIAI

Įvairūs delninio įrenginio „Montana“ laikikliai (parduodami atskirai) suteikia galimybę naudoti navigacijos įrenginį keturračiuose, valtyse, automobiliuose, motocikluose, nameliuose ant ratų ir kitose transporto priemonėse.

 

Planuokite keliones žemėlapiuose, stebėkite, sinchronizuokite ir bendrinkite iš bet kurios vietos naudodamiesi „Garmin Explore™“ programa

Palaikykite ryšį visame pasaulyje naudodamiesi palydovine technologija „inReach®“

Palaikykite ryšį visame pasaulyje naudodamiesi palydovine technologija „inReach®“

1 Reikia palydovinio ryšio prenumeratos. Kai kuriose valstybėse palydovinio ryšio įrenginių naudojimas teisiškai reguliuojamas arba draudžiamas. Privaloma žinoti visus šalyse, kuriose ketinama naudoti įrenginį, taikomus teisės aktus ir jų laikytis.

Nešiojama navigacija
SerijaMontana
Liečiamas ekranasYra
Atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Ploto matavimasYra
Visos Europos Garmin TopoActiveYra
Barometrinis aukštimatisYra
Lietuvos Offroad bekelės žemėlapisĮgyjamas papildomai
Elektroninis kompasasYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Baterijų tipasPakraunama Li-Ion
Išsaugoti maršrutai250
Pėdsako taškai (tracklog)20000
Lietuviškas meniuYra
GALILEOYra
GLONASSYra
Bluetooth® / Wi-Fi®Yra
inReach®Nėra
Vaizdo kameraNėra
Vidinė atmintis16 GB