Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Swim 2 Slate

Garmin Swim 2 Slate
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Garmin Swim 2 Slate
240.00€
Be PVM: 198.35€
  • Stock: Laikinai Nėra
Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

GPS išmanusis laikrodis plaukimui baseine ir atviruose vandenyse

  • Matuoja širdies ritmą nuo riešo¹ treniruočių vandenyje metu;
  • Plaukimo baseine režimas: seka atstumą, tempą, grybšnius, grybšnių tipą ir SWOLF (plaukimo efektyvumą);
  • Plaukimo atviruose vandenyse režimas: naudojamas integruotas GPS jutiklis plaukimui ežeruose, upėse, jūroje. Sekamas atstumas, tempas, grybšniai, SWOLF (plaukimo efektyvumas), grybšnių ilgis, grybšnių dažnis per minutę;
  • Siūlomos pažangios funkcijos, leidžiančios neatsilikti nuo tempo ir daugiau;
  • Treniruočių analizė, treniruočių kūrimas, saugojimas ir galimybė dalintis rezultatais Garmin Connect™ programėlėje telefone;
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 dienų išmaniuoju režimu, 13 valandų GPS režimu; 72 valandos plaukimo baseine režimu;

 

Plaukite visur, treniruokitės bet kur su Garmin Swim 2, GPS išmaniuoju laikrodžiu plaukimui. Naudokitės laikrodžiu tiek baseine tiek atviruose vandenyse, kad sektumėte širdies ritmą po vandeniu riešinio pulsometro pagalba¹. Būkite tikri, jog treniruojates pagal planą sekdami nuplauktą atstumą, tempą, grybšnius kiekį, grybšnių tipą, ir grybšnių ilgį.

Riešinis pulsometras po vandeniu

Garmin Swim 2 su Elevate™ širdies ritmo technologija seka jūsų širdies ritmą nuo riešo 24/7, įskaitant treniruotes po vandeniu. Stebėkite savo širdies ritmą realiu laiku plaukimo metu, patikrinkite savo vidutinį ir maksimalų širdies ritmą poilsio metu, o po plaukimo treniruotės išanalizuokite savo širdies ritmą „Garmin Connect“ programėlėje.

Underwater wrist based heart rate
 

Baseine ir atviruose vandenyse

Naudojant integruotą GPS imtuvą, treniruokitės ežere, upėje ar jūroje sekdami nuplauktą atstumą, tempą grybšnių kiekį, grybšnių ilgį ir plaukimo efektyvumą (SWOLF). Jeigu daugiausiai plaukiate baseine, pasinaudokite visomis funkcijomis skirtomis plaukimui baseine, įskaitant automatinę poilsio funkciją, kuri aptinka poilsio ir plaukimo intervalus automatiškai, nereikalingas nei vienas mygtuko paspaudimas.

Pool and Open Water

Pažangios funkcijos plaukimui

Pažangioms treniruotėms reikalingos ir pažangios funkcijos. Kritinis plaukimo greitis yra artimas jūsų anaerobinio slenksčio greičiui, tad galėsite juo remtis treniruočių metu ir sekti progresą. Įjungus tempo įspėjimus bus lengviau išlaikyti pasirinktą plaukimo tempą ir pasiekti savo tikslus. O kai norėsite pailsėti Garmin Swim 2 suteiks galimybę sekti poilsį dviejų tipų laikmačiais.

Advanced Swim Features 

Sukurtas vandeniui

Garmin Swim 2 sukurtas taip kad plaukiant jūsų nestabdytų, jis yra plonas ir mažai sveria. Visuomet aktyvus, spalvotas Garmin Chroma Display™ suteiks galimybę lengvai įskaityti ekrano turinį ir šviečiant tiesioginiams saulės spinduliams. Naudodamiesi patikima penkių mygtukų sąsaja, galėsite lengvai pradėti treniruotes, peržiūrėti įvairius duomenis, registruoti treniruotes ar pakeisti nustatymus, nesijaudindami, kad vanduo trukdys laikrodžio valdymui.


Designed for Water
 

Palaikykite ryšį

Susieję su palaikomu išmaniuoju telefonu galėsite gauti išmaniuosius pranešimus tiesiai į laikrodį ir automatiškai ar rankiniu būdu talpinti treniruotes Garmin Connect programėlėje. Programėlės pagalba taip pat galėsite matyti detalias metrikas ir sekti tobulėjimą. Taip pat galėsite dalintis treniruočių duomenimis su savo treneriais, draugais ar šeimos nariais.


Stay Connected 

24/7

Neskaitant plaukimo galimybių, išmanusis laikrodis Garmin Swim 2 siūlo sveikatingumo stebėjimo funkcijas ir treniruočių stebėjimą, todėl jis puikiai tinka dėvėti visą dieną. Tokios savybės kaip visos dienos streso stebėjimas ir pažangus miego stebėjimas padeda plaukikams valdyti bendrą savo savijautą. Stebėdami šiuos duomenis, galėsite maksimaliai išnaudoti savo  treniruotes. Nustatykite aktyvumo tikslus, stebėkite žingsnius, stebėkite kūno energijos likutį, atlikite kvėpavimo technikas vadovaujantis nurodymais laikrodyje ir naudokite laikrodį treniruotėms, įskaitant važiavimą dviračiu ir bėgimą.

 

 

¹Riešinio pulsometro tikslumas - Garmin.com/ataccuracy

 

Išmanus laikrodis
Saulės baterijaNėra
SerijaSwim
Integruoti žemėlapiaiNėra