Meniu
Prekių krepšelis

Garmin ZUMO XT motociklo navigacija

Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Garmin ZUMO XT motociklo navigacija
399.00€
619.00€
Be PVM: 329.75€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Navigacija vaizdingoms kelionėms motociklu

  • Tvirtas, atsparus kuro garams ir UV spinduliams korpusas, galima naudoti mūvint pirštines, saulėje įskaitomas 5,5 colių ekranas
  • Palaikykite ryšį laisvų rankų įranga, gaukite telefono pranešimus ir dalinkitės GPX maršruto failais su draugais. Valdykite muziką ir grojaraščius iš savo išmaniojo telefono zūmo navigacijos ekrane
  • Prisijunkite prie nemokamų tiesioginių eismo ir oro sąlygų paslaugų, naudodami Smartphone Link programėlę*
  • Funkcija “Garmin Adventurous Routing™”, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių
  • Integruotas Wi-Fi skirtas patogiam žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimams, nenaudojant kompiuterio
  • Motociklininkų įspėjimai apie staigius vingius, geležinkelio pervažas, greičio matuoklius ir ne tik, taip pat automatiniai pranešimai apie eismo įvykius
  • Iš anksto įdiegti visos Europos žemėlapiai; Spauskite čia, kad pamatytumėte žemėlapių sąrašą

Negalintiems gyventi be motociklų ir nuotykių

Navigacinis įrenginys zūmo XT patiks motociklininkams, mėgstantiems tikrus nuotykius. “Garmin Adventurous Routing™” funkcijos dėka, prietaisas parinks vingiuotus, kalvotus ir nenuobodžiomis vietovėmis vedančius maršrutus. Šviesiu 5.5 colio ekranu, galima naudotis ir mūvint pirštines. Be to, galėsite maršrutu pasidalinti ir su draugais.

 

Dalinimasis maršrutu su draugais

 

“Garmin Adventurous Routing™” funkcija, jums padės išvengti nuobodžių greitkelių, zūmo® XT leis jums koreguoti maršruto nustatymus, galėsite pasirinkti vingiuotus, kalvotus ar ekstremalius kelius netoli skardžių. Taip pat galėsite lengvai siųsti GPX failus iš savo telefono į zūmo navigaciją arba dalintis GPX failais su kartu važiuojančiais draugais, kad galėtumėte važiuoti tuo pačiu maršrutu. Kai zūmo susiesite su išmaniuoju telefonu, Smartphone Link programėlė įgalins “LiveTrack” funkciją, kurios dėka jūsų draugai ir artimieji galės sekti jūsų buvimo vietą realiuoju laiku.

Bluetooth® ryšio privalumai

Savo zūmo galėsite sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu arba Bluetooth® sąsają turinčiomis ausinėmis ar šalmu (parduodami atskirai). Telefoną saugiai laikykite kišenėje arba krepšyje, bet nevaržomi kalbėkite telefonu laisvomis rankomis ir išlaikydami dėmesį į kelią. Taip pat galite valdyti muziką ir grojaraščius iš savo išmanaus telefono zūmo navigacijos ekrane.

 

 

Nemokamos paslaugos

 Smartphone Link, tai nemokama mobilioji programėlė kuri susies įrenginį zūmo® XT su iPhone® arba Android™išmaniaisiais telefonais. Susiejus zūmo® 396LMT-S navigaciją su išmaniuoju telefonu jūs galėsite prietaiso ekrane matyti informaciją apie eismą ir orus.

 

 

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu

Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin paprasta Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jeigu toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

 

Įspėjimai motociklininkams – būk budrus

 

Kad vairuotojai kelyje būtų budresni, o kelionės – saugesnės, zūmo® XT teikia naudingus pranešimus apie priekyje esančius staigius vingius, greičio pokyčius, geležinkelio pervažas, gyvūnų perėjas, mokyklų zonas ir daugiau. Be to, pranešimai teikiami ir išvažiavus į priešingo eismo juostą arba vienpusio eismo gatve važiuojant netinkama kryptimi. Gausite ir įspėjimus apie eismo saugos kameras arba fotoradarus. Jei leidžiatės į ilgesnes keliones, įspėjimo apie nuovargį funkcija po tam tikro laiko pasiūlys padaryti pertrauką ir rekomenduos sustojimo vietas. Papildomam saugumui zūmo navigacijoje integruota automatinio eismo įvykio aptikimo funkcija, kuri išsiųstų trumpąsias žinutes pasirinktiems kontaktams telefone, jeigu patektumėte į eismo įvykį.

 

Jokio streso dėl besibaigiančių degalų

Su zūmo® XT gaunate ir kelionės kompiuterį su degalų sąnaudų skaičiuokle, tad bus lengva prognozuoti atstumą, kurį dar galima įveikti su turimais degalais. Prireikus degalų gausite nurodymus, kur yra degalinės. Patogus greičio apribojimo indikatorius praneša, kada tempą reikėtų sumažinti. Yra ir skaitmeninis kompasas bei motociklininkams aktualių vietų (POI) duomenų bazė, kurioje lengvai rasite servisus, prekybos atstovus ir pan. Funkcija Service History Log padės laikytis techninės priežiūros veiksmų grafiko pagal laiką ir ridą.

 

Navigacijos įrankiai

Kelionės metu su zūmo® XT, “Active Lane Guidance” funkcijos dėka jums bus teikiama informacija balsu, o ryškių rodyklių ekrane pagalba aiškiai suprasite kurią juostą pasirinkti kitam posūkiui atlikti arba išvažiavimui iš žiedo. Taip pat, funkcija zūmo “Up Ahead” padės lengvai pastebėti įdomias vietas ir atkarpas maršruto metu, nepaliekant žemėlapio rodinio jūsų navigacijos ekrane. “Easy Route Shaping” suteiks galimybę žemėlapyje pridėti taškų, kad galėtumėte važiuoti per pageidaujamas vietoves arba konkrečiai pasirinktus kelius. Be to, garsinės navigacijos komandos, padės išlaikyti jūsų dėmesį kelyje. Zūmo® XT funkcija “Garmin Real Directions™” iš esmės pakeičia požiūrį į garsines instrukcijas. Užuot naudojusi gatvių pavadinimus, ji nurodymus sako pagal lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus (pvz., „Už raudono pastato sukite į kairę“). Zūmo Taip pat palaiko TracBack® funkciją, kuri leidžia leidžia jums grįžti tuo pačiu keliu į pradinį kelionės tašką.

Patvarus, išbandytas kelyje

Sukurtas motociklininkams, patvarusis zūmo® XT suteiks jums daug žinių apie kelionę. Jame yra integruotas kelionės kompiuteris su kompaso ekranu, greičio ribojimo perspėjimais ir lietimui jautria vartotojo sąsaja, kuri leidžia įvesti informaciją lengvai ir greitai, netgi dėvint pirštines. Patvarus korpusas atsparus kuro garams, UV spinduliams, lietui ir atšiaurioms oro sąlygoms.

 

* Informaciją apie eismą ir orus matysite įrenginį susiejus su išmaniuoju telefonu per Smartphone Link programėlę


Navigacija
Ekrano dydis5 coliai
Bluetooth telefono laisvų rankų įrangaYra
Wi-FiYra
Pranešimai balsu LietuviškaiYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Nemokami žemėlapių atnaujinimaiYra
Taško paieška pagal koordinatesYra
Garmin Smartphone LinkYra
Pranešimas apie eismo kamščiusYra
Dydis, mm88 x 148 x 24
Baterijų darbo laikasIki 6 val