Meniu
Prekių krepšelis

Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija

Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Garmin ZUMO XT2 motociklo navigacija
599.00€
649.00€
Be PVM: 495.04€
  • Stock: Teirautis

Galimi pasirinkimai

Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

Navigacija vaizdingoms kelionėms motociklu

  • Tvirtas, atsparus kuro garams ir UV spinduliams korpusas, galima naudoti mūvint pirštines, saulėje įskaitomas 6 colių ekranas
  • Palaikykite ryšį laisvų rankų įranga, gaukite telefono pranešimus ir dalinkitės GPX maršruto failais su draugais. Valdykite muziką ir grojaraščius iš savo išmaniojo telefono zūmo navigacijos ekrane
  • Funkcija “Garmin Adventurous Routing™”, skirta vingiuotiems ar kalvotiems keliams atrasti, vengiant nuobodžių greitkelių
  • Integruotas Wi-Fi skirtas patogiam žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimams, nenaudojant kompiuterio
  • Motociklininkų įspėjimai apie staigius vingius, geležinkelio pervažas, greičio matuoklius ir ne tik, taip pat automatiniai pranešimai apie eismo įvykius
  • „BIRDSEYE DIRECT“ PALYDOVINIAI VAIZDAI - Naudokite viso pasaulio palydovinius vaizdus, padėsiančius naviguoti. Atsisiųskite žemėlapius tiesiai į savo įrenginį per „Wi-Fi®“3. Nereikia jokios metinės prenumeratos. 
  • Naudokitės važiavimo grupėje funkcija ir matykite, kur yra kiti motociklininkai, „zūmo® XT2“ ekrane

Negalintiems gyventi be motociklų ir nuotykių

Navigacinis įrenginys zūmo XT2 patiks motociklininkams, mėgstantiems tikrus nuotykius. “Garmin Adventurous Routing™” funkcijos dėka, prietaisas parinks vingiuotus, kalvotus ir nenuobodžiomis vietovėmis vedančius maršrutus. Šviesiu 6 colio ekranu, galima naudotis ir mūvint pirštines. Be to, galėsite maršrutu pasidalinti ir su draugais.

 

Grupės sekimas

Naudokite programėlę „Tread®“ išmaniajame telefone ir (arba) prietaise „zūmo XT2“, kad galėtumėte stebėti draugus naudodamiesi važiavimo grupėje funkcija „Group Ride Mobile“1. Arba naudokitės važiavimo grupėje stebėjimo įrenginiu 2 (parduodamu atskirai), kad galėtumėte sekti kitus motociklininkus, naudojančius „zūmo® XT2“; mobilusis ryšys nereikalingas. 

 

Dalinimasis maršrutu su draugais

“Garmin Adventurous Routing™” funkcija, jums padės išvengti nuobodžių greitkelių, zūmo® XT2 leis jums koreguoti maršruto nustatymus, galėsite pasirinkti vingiuotus, kalvotus ar ekstremalius kelius netoli skardžių. Taip pat galėsite lengvai siųsti GPX failus iš savo telefono į zūmo navigaciją arba dalintis GPX failais su kartu važiuojančiais draugais, kad galėtumėte važiuoti tuo pačiu maršrutu.  Naudokitės važiavimo grupėje funkcija ir matykite, kur yra kiti motociklininkai, „zūmo® XT2“ ekrane.

Bluetooth® ryšio privalumai

Savo zūmo galėsite sinchronizuoti su išmaniuoju telefonu arba Bluetooth® sąsają turinčiomis ausinėmis ar šalmu (parduodami atskirai). Telefoną saugiai laikykite kišenėje arba krepšyje, bet nevaržomi kalbėkite telefonu laisvomis rankomis ir išlaikydami dėmesį į kelią. Taip pat galite valdyti muziką ir grojaraščius iš savo išmanaus telefono zūmo navigacijos ekrane.

 

 

Nemokamos paslaugos

 Smartphone Link, tai nemokama mobilioji programėlė kuri susies įrenginį zūmo® XT su iPhone® arba Android™išmaniaisiais telefonais. Susiejus zūmo® 396LMT-S navigaciją su išmaniuoju telefonu jūs galėsite prietaiso ekrane matyti informaciją apie eismą ir orus.

 

 

Lengva atnaujinti Wi-Fi ryšiu

Naujus žemėlapius ir programinę įrangą atnaujinti itin paprasta Wi-Fi ryšiu. Kai įrenginys susiejamas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiranda pranešimas apie galimą naujinį, jeigu toks prieinamas. Tuomet reikia prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir palaukti, kol jis Wi-Fi ryšiu atsiųs naujinius.

 

Įspėjimai motociklininkams – būk budrus

 

Kad vairuotojai kelyje būtų budresni, o kelionės – saugesnės, zūmo® XT2 teikia naudingus pranešimus apie priekyje esančius staigius vingius, greičio pokyčius, geležinkelio pervažas, gyvūnų perėjas, mokyklų zonas ir daugiau. Be to, pranešimai teikiami ir išvažiavus į priešingo eismo juostą arba vienpusio eismo gatve važiuojant netinkama kryptimi. Gausite ir įspėjimus apie eismo saugos kameras arba fotoradarus. Jei leidžiatės į ilgesnes keliones, įspėjimo apie nuovargį funkcija po tam tikro laiko pasiūlys padaryti pertrauką ir rekomenduos sustojimo vietas. Papildomam saugumui zūmo navigacijoje integruota automatinio eismo įvykio aptikimo funkcija, kuri išsiųstų trumpąsias žinutes pasirinktiems kontaktams telefone, jeigu patektumėte į eismo įvykį.

 

Jokio streso dėl besibaigiančių degalų

Su zūmo® XT2 gaunate ir kelionės kompiuterį su degalų sąnaudų skaičiuokle, tad bus lengva prognozuoti atstumą, kurį dar galima įveikti su turimais degalais. Prireikus degalų gausite nurodymus, kur yra degalinės. Patogus greičio apribojimo indikatorius praneša, kada tempą reikėtų sumažinti. Yra ir skaitmeninis kompasas bei motociklininkams aktualių vietų (POI) duomenų bazė, kurioje lengvai rasite servisus, prekybos atstovus ir pan. Funkcija Service History Log padės laikytis techninės priežiūros veiksmų grafiko pagal laiką ir ridą.

 

Navigacijos įrankiai

Kelionės metu su zūmo® XT2, “Active Lane Guidance” funkcijos dėka jums bus teikiama informacija balsu, o ryškių rodyklių ekrane pagalba aiškiai suprasite kurią juostą pasirinkti kitam posūkiui atlikti arba išvažiavimui iš žiedo. Taip pat, funkcija zūmo “Up Ahead” padės lengvai pastebėti įdomias vietas ir atkarpas maršruto metu, nepaliekant žemėlapio rodinio jūsų navigacijos ekrane. “Easy Route Shaping” suteiks galimybę žemėlapyje pridėti taškų, kad galėtumėte važiuoti per pageidaujamas vietoves arba konkrečiai pasirinktus kelius. Be to, garsinės navigacijos komandos, padės išlaikyti jūsų dėmesį kelyje. Zūmo® XT2 funkcija “Garmin Real Directions™” iš esmės pakeičia požiūrį į garsines instrukcijas. Užuot naudojusi gatvių pavadinimus, ji nurodymus sako pagal lengvai atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus (pvz., „Už raudono pastato sukite į kairę“). Zūmo Taip pat palaiko TracBack® funkciją, kuri leidžia leidžia jums grįžti tuo pačiu keliu į pradinį kelionės tašką.

Patvarus, išbandytas kelyje

Sukurtas motociklininkams, patvarusis zūmo® XT2 suteiks jums daug žinių apie kelionę. Jame yra integruotas kelionės kompiuteris su kompaso ekranu, greičio ribojimo perspėjimais ir lietimui jautria vartotojo sąsaja, kuri leidžia įvesti informaciją lengvai ir greitai, netgi dėvint pirštines. Patvarus korpusas atsparus kuro garams, UV spinduliams, lietui ir atšiaurioms oro sąlygoms.

 

Navigacija
Ekrano dydis6 coliai
Bluetooth telefono laisvų rankų įrangaYra
Wi-FiYra
Pranešimai balsu LietuviškaiYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Nemokami žemėlapių atnaujinimaiYra
Taško paieška pagal koordinatesYra
Pranešimas apie eismo kamščiusYra
Dydis, mm89 x 157.5 x 23
Baterijų darbo laikasIki 6 val