Meniu
Prekių krepšelis

GPSMeistras dovanų kuponas

GPSmeistras dovanų kuponas
GPSMeistras dovanų kuponas
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Nustebink artimąjį GPSmeistro dovanų kuponu!

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

GPSmeistro dovanų kuponas!

Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigyjimo datos.

 

 

Elektroninio dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklės

1. Elektroninis dovanų kuponas – tai elektroninė GPSmeistro dovanų kupono versija, kuri yra pristatoma el. paštu Jums ar Jūsų nurodytu gavėjo el. pašto adresu.
2. Elektroninio dovanų kuponų nominalai yra 20 Eur, 50 Eur, 80 Eur, 100 Eur 150 Eur 200 Eur 300 Eur 400 Eur 500 Eur 800 Eur 1000 Eur 1500 Eur ir 2000 Eur.
3. Elektroninis dovanų kuponas yra pirkėjui pristatomas atskirai nuo prekių, tai yra siunčiamas nurodytu el. pašto adresu. Įsigyjant Elektroninį dovanų kuponą, gavėjo laukelyje nurodę savo el. pašto adresą, galėsite jį parsisiųsti sau ir patys persiųsti el. paštu Elektroninio dovanų kupono gavėjui arba atsispausdinę gyvai įteikti gavėjui. Elektroninį dovanų kuponą gavęs asmuo GPSMeistro pasiūlymais galės pasinaudoti iš karto.
4. Atsiskaitymo būdai:
4.1. Už Elektroninį dovanų kuponą atsiskaityti galite tik per internetinės bankininkystės sistemą
4.2. Įsigyjant Elektroninį dovanų kuponą, papildomos nuolaidos netaikomos.
5. Elektroninių dovanų kuponų naudojimo tvarka:
5.1. Elektroninis dovanų kuponas galioja UAB Todesa įmonei, įmonės kodas 302041568,  adresas Jonavos g. 204A, Kaunas (toliau – GPSmeistras), elektroninėje www.gpsmeistras.lt ir GPSmeistro fizinėje parduotuvėje. GPSmeistro kontaktus rasite čia: https://gpsmeistras.lt/kontaktai. Elektroniniu dovanų kuponu galite atsiskaityti susidėjus prekes į krepšelį ir atsiskaitymo pirmame žingsnyje įvedus Elektroninio dovanų kupono kodą pateiktą el.paštu arba pateikę Elektroninį dovanų kuponą GPSmeistro fizinės parduotuvės kasoje.
5.2. Elektroninį dovanų kuponą laikykite saugioje vietoje, saugokite jame pateiktą Elektroninio dovanų kupono numerį. Elektroninis dovanų kuponas negalioja, jei yra sugadintas, t. y. nėra matomi galiojimo terminas, kupono numeris, kupono vertės nominalas.
5.3. Praradus Elektroninį dovanų kuponą, pinigai už jį negrąžinami.
5.4. Elektroninis dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui. Neišnaudota suma nėra grąžinama.
5.5. Elektroninis dovanų kuponas yra negrąžinamas (nepriimamas atgal) ir nekeičiamas (nei į kitą Elektroninį dovanų kuponą, nei į pinigus).
5.6. Jei įsigyjamų prekių kaina viršija Elektroninio dovanų kupono nominalią vertę, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.
5.7. Elektroninis dovanų kuponas galioja iki jame nurodyto termino, kuris yra 3 (trys) mėnesiai nuo Elektroninio dovanų kupono įsigijimo dienos. Elektroninio dovanų kupono galiojimo terminą pretęsti galima individualiai parašę mums: prekyba@gpsmeistras.lt. Pasibaigus Elektroninio dovanų kupono galiojimo terminui, jis automatiškai blokuojamas, o Elektroninio dovanų kupono turėtojas nebeturi teisės tokiu Elektroniniu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes. Pinigai už per nurodytą galiojimo laikotarpį nepanaudotą Elektroninį dovanų kuponą nėra grąžinami.
6. GPSmeistras neatsako už neleistiną Elektroninio dovanų kuponų disponavimą, jų praradimą, vagystę ar sugadinimą.
7. Sutikimo su Elektroninio dovanų kuponų naudojimo sąlygomis įrodymu laikomas Elektroninio dovanų kupono įsigijimas ir jo naudojimas.
8. GPSmeistras pasilieka teisę keisti šias Elektroninio dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklapyje www.gpsmeistras.lt
9. Iškilus papildomiems klausimams, pastaboms dėl Elektroninio dovanų kuponų, prašome kreiptis telefonu +370 37 208164 arba el. paštu prekyba@gpsmeistras.lt