Meniu
Prekių krepšelis

Mobili vaizdo stebėjimo kamerų ekspozicijos paslauga

GPSmeistras mėlynas autobusiukas, ekspozicija, mobili ekspozicija
Mobili vaizdo stebėjimo kamerų ekspozicijos paslauga
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

 

 

Šios unikalios paslaugos dėka, Jūs galėsite išsirinkti kameras matant jų darbą savo akimis ir savo teritorijoje. Ši paslauga ypač pravarti didesniuose ūkiuose, teritorijose, sodybose, gamybos teritorijose ir renktantis aukštesnės klasės Dahua IP kameras.

Šiame autobuse rasite nuo pigesnio segmento kamerų iki Premium lygio kamerų. Galėsite įvertinti kamerų realų skirtumą, pradedant raiška, optika, sensoriaus jautrumu šviesai, kas ypač svarbu ir aktualu naktiems metu. Detaliau apkalbėsime kamerų išmanias funkcijas.
Be abejonės, galima pirkti aklai kameras, galima remtis žodine konsultacija ar vertinant prekės dėžutės etiketę, tačiau mes manome, kad jei renkatės vaizdo stebėjimo įrangą bent jau 5-15 metų, tai geriau pamatyti tikrus skirtumus tarp kamerų darbo, nei 100 kartų skaityti.

Ši paslauga mokama, nuo išvykimo iš mūsų būstinės, parduotuvės Kaune, Jonavos g. 204a, iki grįžimo atgal.
1val kaina 40€+PVM .
Perkant įrangą (arba mums ir montuojant) - visa pinigų suma bus išminusuota, tad reziume Jums gausis vaizdo stebėjimo kamerų ekspocizijos paslauga NEMOKAMAI

Kam pirkti aklai Hi-End garso kolonėles, jei galima prieš tai jas visas išgirsti ir palyginti skambesį savo namuose?
Kam pirkti aklai traktorių, padargus, jei galima prieš perkant juos išbandyti ant savo technikos, savo laukuose?
Kam pirkti aklai raudoną mašiną, su juodomis apvaliomis padangomis, jei galima prieš perkant išsamiau palyginti modelius? Išbandyti?
Taip ir su vaizdo kameromis, juk perkate ilgam, juk gerbdami savo pinigus - norime išsirinkti optimaliausiai pagal savo galimybes ir teritoriją.

Ar žinojote, kad dažnu atveju, naktį šviesiau filmuos ir matys ta kamera, kurios raiška yra mažesnė? Ne? Prašome pvz: vienkiemis, jokio apšvietimo, kameroje išjungtas naktinis pašvietimas. 2Mpix ir 8Mpix


Pagalvojote, kad visos kameros su didele raiška matys nakties metu taip tamsiai? Ne. Va prašome kita kamera:O kodėl nesimato valstybinių numerių nakties metu? Ką padarėme, kad matytyme? Tad pakalbėsime iš esmės apie viską ir atsakysime į visus Jūsų klausimus