Meniu
Prekių krepšelis

Instinct Solar-Tactical Moss

Instinct Solar-Tactical Moss
Instinct Solar-Tactical Moss
329.00€
Be PVM: 271.90€
 • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Tvirtas GPS laikrodis su taktinėmis funkcijomis sukurtas atlaikyti sudėtingiausiomis sąlygomis

 

 • Sukurtas pagal karinius standartus 810G
 • Atsparus karščiui, smūgiams ir vandeniui (iki 100 m. gylio)
 • Taktinės funkcijos, įskaitant šuolius parašiutu, dviguvo formato GPS koordinates ir galimybę matyti ekraną per naktinio matymo akinius
 • 3-ašių kompasas ir barometrinis aukštimatis
 • Pasaulinė navigacijos sistema (GPS, Glonass ir Galileo)
 • Stebėkite širdies ritmą, aktyvumą ir stresą
 • Išmanieji pranešimai
 • TracBack® funkcija, padedanti grįžti į pradinį tašką
 • Su Garmin Explore™ susiplanuokite savo keliones iš anksto
 • Iki 14 dienų išmaniuoju režimu; iki 16 valandų GPS režimu ir iki 40 valandų UltraTrac™ režimu veikanti baterija

 

 

 

 

Sukurtas, kad atlaikytų sunkiausius išbandymus

 

Tvirtasis Instinct Tactical GPS laikrodis yra sukurtas pagal JAV karinius standartus 810G - šilumos, smūgių ir vandens (iki 100 m. gylio) atsparumui. Polimerų pluoštu sustiprintas korpusas suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo, o chemiškai sustiprintas, įbrėžimams atsparus ekranas yra pakankamai ryškus, kad jį matytumėte ryškioje saulės šviesoje. Taip pat galite aktyvuoti naktinio matymo režimą, kurio metu metu laikrodžio apšvietimas bus sumažintas iki tokio lygio, kad galėtumėte laikrodžio ekraną įžiūrėti net su naktinio matymo akiniais. 

 

instinctas

 

  

 

Palydovinis ryšys kuriuo galite pasitikėti

 

 

 

 

GPS, GLONASS ir Galileo palydovinio ryšio signalai fiksuoja jūsų keliones pačiose sudėtingiausiose aplinkose, kur vien GPS gali neužtekti. Integruotas 3-ašių kompasas ir barometrinis aukštimatis suteiks galimybė matyti kryptis, aukštį ir slėgio pokyčius esamuoju metu. Naudodami TracBack funkciją galėsite sugrįšti į pradinį tašką iš kurio pradėjote veiklą.

 

 

 

Treniruokitės stebėdami savo duomenis

 

 

 

run instinct

 

 

 

Instinct GPS laikrodis stebi jūsų širdies ritmą, aktyvumą ir stresą dienos metu, todėl žinosite ką nuveikėte ir kiek pastangų reikėjo įdėti kad tai pasiektumėte. Kai būsite pasiruošę treniruotis, laikrodyje rasite iš anksto patalpintus sportinius režimus bėgimui, dviračiams, plaukimui ir daugiau. Taip pat šis laikrodis turi integruotą taktinį šuolių parašiutu sportinį režimą.

 

 

 

 

 

Palaikykite ryšį

 

 

 

 

Išmaniųjų pranešimų funkcija suteiks galimybę telefoną palikti kišenėje. Susiekite telefoną su Instinct laikrodžiu ir mūsų Garmin Connect internetine fitneso bendruomene automatiniam duomenų talpinimui, tiesioginiam stebėjimui ir GroupTrack funkcijai palaikyti. Arba susiekite su Garmin Explore internetiniu puslapiu ir programėle maršruto suplanavimui prieš išvykstant į kelionę.

 

 

 

Išmanus laikrodis
Saulės baterijaYra
SerijaTactical
Integruoti žemėlapiaiNėra