Meniu
Prekių krepšelis

Prekių atsiėmimas LP EXPRESS terminaluose

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP EXPRESS terminalo. Prekių užsakymo metu reikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS terminalą. 

Siuntų atsiėmimas, naudojantis LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Kodėl verta atsiimti prekę per LP EXPRESS terminalus:

  • Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
  • Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, terminale suvedę SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus du PIN kodus.
  • LP EXPRESS terminalai veikia 24 val. per parą ir 7 d. per savaitę, todėl siuntas galėsite atsiimti patogiausiu metu.
  • Plačiausiame ir tankiausiame LP EXPRESS terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Siuntos dydis

Prie kiekvienos prekės rasite informaciją ar Jūsų pasirinktą prekę galima pristatyti į LP EXPRESS terminalus. Jei prekė bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į LP EXPRESS terminalus bus negalimas. Į XS dydžio dėžutę talpinama viena prekė. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę, jei prekių gabaritai didesni nei nurodyti viršuje – prekės pristatymas į LP EXPRESS terminalus bus negalimas.

Pristatymo kaina

Siuntinys pristatomas į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį LP EXPRESS terminalą:

  • XS, SMLXL už 3.00 € mokestį. 

 Už prekes terminaluose galima atsiskaityti tik bankinėmis mokėjimo kortelėmis.

Siuntų saugojimo laikotarpis

Terminale siunta laikoma 4 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS žinute. Siuntą atsiimsite terminale suvedę SMS žinute gautus du PIN kodus. Tik su šiais kodais galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto terminalo. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš terminalo.  Pasibaigus 4 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į UAB „Todesa“. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

 

Kilus klausimams, kreipkitės į gpsmeistras.lt konsultantus - prekyba@gpsmeistras.lt