Meniu
Prekių krepšelis

TETRA bangų detektorius Blu Eye 2

Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
Target Blu Eye 2 TETRA bangų detektorius, praneša apie neformines policijos mašinas
TETRA bangų detektorius Blu Eye 2
1349.00€
1999.00€
Be PVM: 1114.88€
 • Stock: Prekė sandėlyje

TETRA bangų detektorius

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Blu Eye 2: Gaukite perspėjimus realiu laiku apie artėjančius pagalbos tarnybų automobilius!
Target Blu Eye 2 pasaulyje yra unikali ir patentuota eismo saugumo sistema kuri iš anksto perspėja vairuotoją apie artėjančius pagalbos tarnybų automobilius (Policijos ekipažai, neforminės mašinos, ugniagesiai). Net jei tokie automobiliai nenaudoja sirenos ar švyturėlių - įranga Jus informuos, kad artėjame prie patrulinio arba spec tarnybos ekipažo ir jį reikia praleisti.
 
Dėl Target Blu Eye 2, jūs būsite įspėti garsiniu ir vaizdiniu signalu. Signalo stiprumo matuoklis ekrane leidžia vienu žvilgtelėjimu pastebėti ar tarnybinis, pagalbos, patrulinis automobilis artėja ar tolsta nuo jūsų.
 
Target Blu Eye 2: akis saugumui
Target Blu Eye 2 veikia TETRA technologija. Tai yra naujos kartos skaitmeninis radijo ryšys, kuris plačiai naudojamas komunikacijai tarp skubios pagalbos tarnybų Europoje (Lietuvoje naudoja policija ir ugiagesiai). Dėl savo pažangios technologijos, Target Blu Eye gali aptikti TETRA signalus ir iš anksto perspėti vairuotoją apie skubios pagalbos tarnybas kaip:
 
Ugniagesių automobilius
Policijos automobiliai, jei juo naudojasi patruliai su racijomis, o ne Policijos ūkio ar kitas policijos darbuotojas (be racijų).
Nežymėtus policijos automobiliai, kuriuose dirba pareigūnai su racijomis.
Trikojų pačių nefiksuoja, tačiau jei ekipažas prie trikojo naudojasi Tetra bangų racijomis, taipogi gali būti pranešama.
Policijos motociklai.


* Dauguma greitosios pagalbos tarnybos Lietuvoje kolkas naudoja kitą ryšio standartą, todėl Blu Eye Lietuvoje jų neaptiks. Tačiau kitose valstybėse kur naudojamas TETRA ryšys, bus perspėjama ir apie Greitosios pagalbos automobilius.
 
Kaip visada, prieš parduodami bet kokią įrangą, visada ją smulkmeniškai išbandome kelyje. Važinėjome miestuose, greitkeliuose, „medžiojome“ žymėtus automobilius, taip pat ir nežymėtus. Keli faktai:

• Tai vienintelė sistema galinti pagelbėti nuo Trip-track vidutinio greičio matavimo įrangos naudojamos nežymėtuose automobiliuose
- Tai vienintelė priemonė kuri gali pranešti apie Renault neforminę, naująsias KIA, BMW ir tuos nežynėtus automobilius, kurie nematuoja greičio, bet stebi eismą ir pažeidėjus.
- Tai vienintelė priemonė, kuri efektyviausiai aptinka trikojis, o tiksliau ne patį trikojį, bet ekipažą kuris trikojį saugoja ir dirba su juo.
• Perspėja tiek apie žymėtus, tiek nežymėtus automobilius
• Beveik nėra klaidingų pranešimų
• Puikiai papildo radarų detektoriaus funkcijas, nes radarų detektorius gaudo tik greičio matavimo metu, o Blu Eye – nuolatos
• Pritaikytas patogiam įrengimui automobilyje
• Įprastas aptikimo atstumas greitkelio režime 300-1000m. Miesto režime 50-300m. Atkreipkite dėmesį, kad jei iš galo seka nežymėtas automobilis, net 50metrų yra daugiau nei pakankama, tačiau daugeliu atveju perspėjimo atstumas bus didesnis
• Gaudymo atstumas priklausomo nuo naudojamos antenos ir jos irengimo pozicijos, reljefo, jautrumo režimo
 
Garsiniai perspėjimai
Target Blu Eye 2 garsiniai signalai indikuoja netoliese esantį pagalbos tarnybos automobilį ar tarnybos postą.
 
Jautrumo režimai
Target Blu Eye 2 turi du jautrumo režimus:

1. Greitkelio (Highway) režimas: šiame režime Target Blu Eye 2 veikia maksimaliu jautrumu, kuris leidžia aptikti pagalbos tarnybų automobilius ir didžiausio atstumo.
2. Miesto (City) režimas: šiame režime Target Blu Eye 2 jautrumas sumažinamas. Šis režimas rekomenduojamas mieste. Miesto režimas turi tris jautrumo pasirinkimus (viena, dvi arba trys degančios signalo stiprumo lemputės) – kuo daugiau degančių lempučių, tuo mažesnis jautrumas. Pavyzdžiui, jei pasirenkame miesto režimą su dviem degančiom lemputėm, negausime jokio signalo kol jis neviršys dviejų lempučių stiprumo ribos.

Target Blu Eye 2 aptikimo atstumas svyruoja nuo 50 metrų iki 1.5 kilometro. Atstumas priklauso nuo pasirinkto jautrumo, reljefo, naudojamos antenos ir pagalbos automobilio ryšio priemonės tipo.
 
Target Blu Eye 2 privalumai
• Perspėja apie netoliese esančius pagalbos tarnybų automobilius, kaip žymėtus ir nežymėtus policijos automobilius, greitosios pagalbos ir gaisrinės ekipažus.
• Apsaugo nuo neprognozuojamų ir pavojingų manevrų.
• Padidina jūsų pačių ir aplinkinių saugumą.
• Apsaugo nuo materialinių nuostolių ir įvykių.
• Indikuoja ar pagalbos automobilis artėja ar tolsta.
• Didina vairavimo malonumą be streso.
• Nedidelių matmenų ir nesunkiai įrengiamas.
• Dviejų metų garantija.
 
 
 
Dažniausiai klientų užduodami klausimai:
 
 • Kas yra TETRA?
  • TETRA yra saugus skaitmeninis radijo ryšio standartas, naudojamas daugelio skubios pagalbos tarnybų Europoje. Lietuvoje TETRA ryšiu naudojasi Policija ir Gaisrinė. Kitose valstybėse papildomai naudoja ir Greitosios medicinos pagalbos tarnybos.
    
 • Ar Blu Eye 2 legalu naudoti Europoje?
  • Taip, Target Blu Eye 2 naudojimas yra legalus, nes sistema tik informuoja vairuotoją jei pagalbos tarnybos automobilis yra netoliese. Be to, Target Blu Eye 2 neišskiria nei Policijos, Greitosios ar Gaisrinės – apie visus pagalbos automobilius praneša vienodai. Labai svarbu pabrėžti, kad Target Blu Eye 2 negali iššifruoti radijo žinučių siunčiamų Tetra ryšiu.
    
 • Ar Blu Eye  2perspėja apie kitus radijo signalus, iš kitų automobilių, naudojančių Tetra ryšio priemones?
  • Ne, Blu Eye 2 reaguoja tik į tuos signalus, kuriuos naudoja skubios pagalbos tarnybos, todėl yra labai tylus kelionės pagalbininkas. Tačiau reikia žinoti, kad Blu Eye 2 aptinka signalus visomis kryptimis (aplink automobilį), todėl gali pasitaikyti situacijų, kad aptikus signalą nieko nematysite, nes jis gali būti kitoje gatvėje ar net kvartale.Tai dažniausiai nutinka miestuose ir gyvenvietėse. Tokiose vietose rekomenduojame naudoti miesto (City) režimus – kad būtumėte perspėti apie pagalbos automobilius kurie yra tikrai netoliese.
    
 • Kokiose Valstybėse veikia Blu Eye 2?

  •  
 • Kaip įrengiamas?
  • Ekranas su valdymu automobilio viduje, matomoje ir pasiekiamoje vietoje. Kompiuteris įrengiamas nematomai. Antena yra dviejų rūšių ir gali būti įrengta arba salone arba už bamperio:
   Standartinė antena įrengiama automobilio salone, dažniausiai už galinio vaizdo veidrodėlio. Standartinės antenos gaudymo atstumas yra iki 500 metrų.
   Papildomai įsigijama bamperio antena įrengiama nematomai už priekinio ar galinio bamperio ir jos gaudymo atstumas gali būti daugiau nei dvigubai didesnis lyginant su standartine. Taip pat ši antena rekomenduojama jei automobilis salone turi gamyklines kameras ar vaizdo registratorių – įrengus anteną už bamperio, pašalinama trikdžių tikimybė.
    
 • Ar daug klaidingų pranešimų?
  • Blu Eye 2 perspėja tik apie skubios pagalbos tarnybų dažniais veikiančius signalus, todėl absoliučiai didžioji pranešimų dalis yra tikri. Kaip „klaidingą pranešimą“ Blu Eye gali aptikti šių tarnybų būstines ir Tetra ryšio stulpus, kurių nėra daug. Svarbu žinoti, jog aptinkama visomis kryptimis, tad važiuojant mieste gavus signalą galite taip ir nepamatyti signalo priežasties, nes ji gali būti kitoje gatvėje ar net kvartale – kad to išvengti, yra trys miesto režimai (rekomenduoju naudoti miesto režimą su dviem degančiom lemputėm – puikus balansas tarp filtravimo ir pagavimo atstumo).
    
 • Ar gali Blu Eye 2 pakeisti radarų detektorių?
  • Priklauso nuo situacijos. Radarų detektorius aptinka radarą tik matavimo metu, tuo tarpu Blu Eye gali aptikti, pavydžiui, policijos automobilį, dar prieš mums pamatant jį ir jam pamatant mus, todėl labai gerai papildo radarų detektoriaus funkcijas. Tačiau Blu Eye neaptiks fotoradarų, todėl siekiant geriausio rezultato rekomenduojama Blu Eye naudoti kartu su radarų detektoriumi. Visgi radarų detektoriai pateikia daug klaidingų pranešimų, o Blu Eye – ne, todėl ieškantiems efektyvaus įrenginio su minimaliu klaidingų pranešimų kiekiu – Blu Eye tinkamas pasirinkimas.
    
 • Kur geriausia tinka Blu Eye 2? 
  • Ši sistema labiau naudotina ir tinkama užmiesčiose ar greitkeliuose, nes mieste pareigūnų yra nemažai, tad pranešimų žinoma turėsime daugiau.

Aptinka spec tarnybas. Tetra bangų skeneris Blu EyE 2

Blu eye 2 skenerio pristatymas ir komplektacija

Atsisiuntimai

 • Target Blu Eye 2 instrukcija EN kalba.pdf
 • Target Blu Eye 2 instrukcija LT kalba.pdf