Meniu
Prekių krepšelis

Venu SQ Orchid band

Venu SQ Orchid
Venu SQ Orchid band
172.00€
199.99€
Be PVM: 142.15€
  • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

GPS išmanus laikrodis su ryškiu, nuostabiu ekranu sukurtas aktyviam gyvenimo būdui

  • AMOLED ekranas ir iki 6 dienų veikianti baterija išmanaus laikrodžio režimu; iki 6 valandų sporto su GPS ir muzika
  • 24 valandas per parą ir visą parą stebėkite savo sveikatą, naudodamiesi kuo įvairesnėmis visos dienos sveikatos stebėjimo funkcijomis
  • Lengvai atsisiųskite muziką į savo laikrodį, jos klausantis Jums nereikalingas telefonas
  • Įrašykite visus judėjimo būdus naudodami daugiau nei 20 iš anksto įkeltų GPS ir patalpų sporto programų
  • Gaukite lengvai stebimas animacines treniruotes tiesiai savo laikrodžio ekrane 

Sveikatos pasaulis

Kai sakome, kad yra plačiausias visos dienos sveikatos stebėjimo funkcijų spektras, turime omenyje tai. 

Venu SQ Orchid

„Body Battery ™“ energijos stebėjimas

Peržiūrėkite savo kūno energijos lygį visą dieną, kad galėtumėte rasti geriausią laiką sportui ir poilsiui. 

 
Venu SQ Orchid

Kvėpavimo takų sekimas

Pažiūrėkite, kaip kvėpuojate visą dieną, miego metu, kvėpavimo metu ir jogos metu. 

Venu SQ Orchid black

„Pulse Ox“ jutiklis

„Pulse Ox“ 1 jutiklis matuoja jūsų kraujo įsotinimo deguonimi dienos metu ir miego metu, kad parodytų, kaip gerai jūsų kūnas sugeria deguonį. 

Venu SQ Orchid black

Pažangus miego stebėjimas

Gaukite išsamų vaizdą apie tai, kaip jūs miegate, suskaidę savo lengvo, gilaus ir REM miego stadijas, taip pat „Pulse Ox 1“ ir kvėpavimo duomenis. 

Venu SQ OrchidMenstruacinio ciklo sekimas

Gaukite menstruacijų ciklo stebėjimo informaciją tiesiai ant riešo. Galėsite pamatyti laikotarpio priminimus, išsamią ciklo informaciją ir simptomus, registruotus tą dieną. 

 
Venu SQ Orchid black

Streso stebėjimas

Pažiūrėkite, ar jūsų diena yra rami, subalansuota ar stresinė. Atsipalaidavę priminimai netgi paskatins jus trumpai kvėpuoti. 
 

 

Venu SQ Orchid blackHidratacijos sekimas

Jūsų savijautai svarbu išlikti hidratuotu. Žurnale įrašykite savo dienos vandens suvartojimą ir sužinokite, ar esate nuoseklus kiekvieną dieną. 
 

Venu SQ Orchid

Riešo pagrindu matuojamas širdies pulsas

Laikrodis nuolatos matuoja jūsų širdies ritmą² ir įspės, jei jis išliks aukštas, kai esate ramybėje. Tai taip pat padeda įvertinti, kaip sunkiai dirbate užsiėmimų metu. 

 

 

Sukurtas kiekvienai patirčiai

Nuo keičiamų apyrankių iki patvaraus „Corning ® Gorilla ® Glass 3“ ekrano, šis išmanusis laikrodis buvo sukurtas nešioti visą parą. Laikykite jį įjungtą, net kai būsite vandenyje, nes jis nebijo vandens . Gražus AMOLED ekranas pagyvina jūsų laikrodį ir yra lengvai matomas prie bet kokio apšvietimo. 

Venu SQ Orchid

Sporto pasaulis

Nebereikia medžioti vaizdo įrašų ar trenerių treniruotėms. Šis laikrodis pasižymi lengvai atvaizduojamomis, animuotomis kardio, jėgos, jogos ir „Pilates“ treniruotėmis, kurias galite peržiūrėti tiesiai laikrodžio ekrane. Pasirinkite iš įkeltų animacinių treniruočių arba atsisiųskite daugiau iš internetinės bendruomenės „ Garmin Connect ™“ . 

Venu SQ Orchid

Judėjimo pasaulis

Šis laikrodis, turintis daugiau nei 20 iš anksto įkeltų GPS ir patalpų sporto programų, įskaitant vaikščiojimą, bėgimą, važinėjimą dviračiu, plaukimą baseine, golfą ir kt., Gali padėti stebėti visus jūsų judėjimo kelius. Taip pat galite sukurti pasirinktines savo treniruotes „ Garmin Connect“ programoje . 

Venu SQ Orchid

Įkvėpkite

Šis gražus laikrodis siūlo daugybę naujų atsipalaidavimo kvėpavimo pratimų. Kai norite atsipalaiduoti ar susikaupti, galite pradėti ritmingai kvėpuoti, o šis laikrodis stebės jūsų stresą ir kvėpavimą, kad padėtų geriau suprasti, ar teisingai kvėpuojate. 

Venu SQ Orchid

 

Venu SQ Orchid
Išmanieji pranešimai

Gaukite el. Laiškus, tekstus ir perspėjimus tiesiai ant savo laikrodžio, kai suporuotas su suderinamu išmaniuoju telefonu . Net galite atsakyti į tekstus, jei turite „Android ™“ telefoną. 

 

Venu SQ Orchid
Muzika

Lengvai atsisiųskite dainas į savo laikrodį, įskaitant grojaraščius iš savo „Spotify ®“ , „Deezer“ ar „Amazon Music“ paskyrų (gali reikėti prenumeratos). Norėdami klausytis be telefonų, susisiekite su belaidėmis ausinėmis (parduodamos atskirai). 

Venu SQ OrchidSaugos ir sekimo funkcijos


Kol laikrodis ir telefonas yra suporuotas, jūsų vietą jūsų kontaktams galima nusiųsti rankiniu būdu arba automatiškai lauko metu, naudojant įmontuotą įvykio aptikimą 3 , jei to reikia. 

 
Venu SQ Orchid„Garmin Pay ™“ paslauga

Atsiskaitykite kasose naudodami „Garmin Pay“4 bekontakčio mokėjimo sprendimą per paslaugą palaikančius bankus. 
Venu SQ OrchidPrijsiunkite prie „IQ Store“

Asmeninkite prie savo laikrodį, atsisiųsdami programas, valdiklius, laikrodžių ciferblatus ir dar daugiau . Tai lengva, ir dar geriau - nemokama. 
Venu SQ Orchid„Garmin“ treneris

Nemokamai įsigykite asmeninį bėgimo trenerį ant riešo, kuris padės treniruotis kitam 5km, 10km ar pusmaratonio bėgimui . 

 

1 Tai nėra medicinos prietaisas ir nėra skirtas naudoti diagnozuojant ar stebint bet kokią sveikatos būklę; žr. Garmin.com/atakcija . „Pulse Ox“ veikia ne visose šalyse 

Aktyvumo asistento tikslumas

3 Kai suporuotas su suderinamu telefonuNorėdami rasti saugos ir stebėjimo funkcijų reikalavimus ir apribojimus, apsilankykite  Garmin.com

4 Peržiūrėkite dabartinę palaikomą šalį, mokėjimo tinklą ir išduodančios banko informaciją apsilankę Garmin.com/GarminPay/banks

Išmanus laikrodis
Saulės baterijaNėra
SerijaVenu SQ
Integruoti žemėlapiaiNėra