Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA IP vaizdo kamerų sistemą pasileisti patiems.


1. Dahua įrašymo įrenginio išpakavimas ir komplektacija. Šiame video rodomas 41xx modelis ir skirtas tik bendrai informacijai. Detaliau apie galimus skirtumas tarp modeliu pateikta šio video aprašyme Youtube kanale2. Atminties kietojo disko HDD įdėjimas į įrašymo įrenginį3. Vaizdo stebėjimo įrangos sujungimas į interneto tinklą naudojant Dahua PoE maitinimą turintį tinklo šakotuvą.4. NVR interneto tinklo nustatymai, IP adreso nustatymai, routerio IP adreso suvedimas, P2P aktyvacija.5. IP vaizdo kameros pridėjimas prie NVR įrašymo įrenginio6. Kaip taisyklingai pridėti daug IP kamerų į įrašymo įrenginį NVR7. NVR internetinio tiklo IP adreso nustatymai.8. IP adreso ir potinklio keitimas kompiuteryje | Windows. 9. Įsibrovusių žmonių ir objektų rodymas monitoriuje, greita paieška ir rodymas monitoriuje10. Greita video įrašų peržiūra atrenkant svarbiausias vietas. Linijų kirtimų peržiūrėjimas.11. IP vaizdo kameros spalvotas filmavimas nakties metu.12. Naujos paskyros, naujo vartotojo sukūrimas IP įrašymo įrenginyje DAHUA NVR13. IP kameros kaimynų privatumo nustatymų instrukcija.14. Šviesos balanso nustatymas IP įrašymo įrenginyje.15. Linijos kirtimo aktyvavimas. Perimtero apsauga, IVS išmanaus teritorijos stebėjimo įjungimas. Perimetro linijų kirtimo instrukcija16. Garsas įrašuose ir telefone žiūrint tiesiginį vaizdą.17. Iš NVR video įrašo iškėlimas pagal datą ir laiką MP4 formatu


18. Video įrašo iškėlimas į USB raktą. Greitasis būdas19. Dahua NVR hard reset. IP vaizdo kamerų įrašymo įrenginio gamyklinių parametrų atstatymas.
20. Programinės įrangos atnaujinas per USB.
21. IP kamerų įrašymo įrenginio programinis atnaujinimas per internetą
22. NVR raiškos keitimas per HDMI ir VGA išvestį į TV ar monitorių
23. Laiko pakeitimas įrašymo įrenginyje NVR ir IP vaizdo kameroje
24. Įrašymo įrenginio įrašų tvarkaraštis
25. Nauja DAHUA programelė, instrukcija perkeliant savo įrenginius iš senos į naują
26. DAHUA NVR matymas telefone. Programėlės DMSS nustatymai
27. Perimetro pažeidimas. Pranešimų įjungimas telefone.