Nesusidūrusiems, "DeltaMax" yra nešiojama elektrinė - iš esmės didžiulė baterija ir keitiklis, kurie buvo įdėti į korpusą kartu su saulės valdikliu ir kintamosios / nuolatinės srovės įkrovikliu. "Delta Max" gali būti naudojama viskam, pradedant šaldytuvo ir kitos buitinės technikos maitinimu dingus elektrai, puikiu pagalbininku stovyklaujant, arba mini tinklo pagrindu sodyboje, vienkiemyje.

Lyginant su pirmtaku padidinta akumuliatoriaus talpa yra 2,016Wh ( 2kWh). To pakanka, kad vidutinis telefonas veiktų maždaug metus. "Max" taip pat gali turėti dvi išorines baterijas, prijungtas prie bendros 6 kWh talpos. Žinoma, yra ir pigesnė Max 1,600Wh versija su mažesne baterija."Max" turi keturis 230 V lizdus, kurie dalijasi 2,400 W (4,600W viršįtampiu) grynos sinusinės bangos išėjimu ir gali būti naudojami kaip nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS). Taip pat gausite du 100 W USB-C maitinimo tiekimo (PD) specifikacijų prievadus, kurie gali įkrauti tokius dalykus kaip telefonai ar nešiojamieji kompiuteriai, keturis įprastus USB-A prievadus ir įvairius 12 V išėjimus. Kitaip tariant, prie "Max" galite prijungti beveik bet ką.

Nors pats "Max" turi mažą ekraną, pagrindinis "Delta Max" valdymas vyksta per "Slick" telefono programėlę, leidžiančią matyti prietaiso būklę ir pagrindinius nustatymus.:galima atlikti įvairius tinkinimus, įskaitant svarbias parinktis, pvz., maksimalaus įkrovimo ir iškrovimo lygių nustatymą, kad pailgintumėte ciklo tarnavimo laiką. Taip pat galite reguliuoti įkrovimo tarifus, nustatyti minimalias ir maksimalias įkrovimo vertes, įjungti ir išjungti išėjimus ir konfigūruoti priedus, pvz., automatinį generatoriaus įkrovimą. Prietaisas jungiasi "Bluetooth" arba "Wi-Fi', tad prietaiso nustatymus ir būklę galite stebėti tiesiog internetu, nebūdami šalia.  Pagrindinis "Delta Max" pranašumas yra labai įspūdingas 2,000 W įkrovimo greitis, kuris yra daug kartų greitesnis nei dauguma konkurentų. "Delta Max" naudoja NCM (nikelio, kobalto ir mangano) ličio jonų baterijas ir gali įkrauti nuo beveik tuščių iki 80% maždaug per valandą, kai yra prijungtas prie elektros lizdo. Dėl to jis idealiai tinka naudojimo scenarijams, kai greitas įkrovimas yra svarbus,