Dahua HDCVI PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas

 

Nuolat ir sparčiai atsinaujinantis, lyderiaujantis HDCVI technologijų rinkoje ‘’Dahua Technology’’ gamintojas visuomet suteikia vartotojams galimybę mėgautis dar geresne, išskirtine raiška bei išskirtinai patogesniu produktų valdymu. Šį kartą, gamintojas pristato naują, itin lengvo naudojimo PoC technologiją, skirtą HDCVI produktams.

 

Maitinimas per koaksialinį kabelį (angl. trumpinys PoC – Power over Coax) perduoda tiek vaizdo signalą, tiek elektros energiją per vieną koaksialinį kabelį, pašalindamas anksčiau naudotus atskirus maitinimo šaltinius. Nuo šiol, naudojant šią ’Plug & Play’’ funkciją, vartotojai gali mėgautis dar paprastesniu sistemų diegimu.

 

„PoC“ ir „Non PoC“ sistema 

Patobulinus sudėtingą bei iki šiol daug laiko reikalaujantį įrengimą, dabar vartotojai tai galės atlikti žymiai greičiau bei paprasčiau. HDCVI PoC sistema taip pat pasižymi dideliu stabilumu, nes teikia nuolatinį kamerų maitinimą, taip taupant būsimas priežiūros išlaidas.

 

Montuojant kamerą, platus HDCVI PoC 400 metrų / 200 metrų perdavimo atstumas suteikia dar daugiau galimybių plėtoti projektą.

 

Galutiniam vartotojui naudojimo sistema bus itin lengva. Anksčiau minėtos ‘’Plug & Play’’ funkcijos dėka, norint prijungti kamerą, nebereikalinga jokia konfigūracija. Maitinimas yra prijungiamas iš karto.

 

Eksploatavimo saugumą padidina automatinis įrenginio atpažinimas ir greito išjungimo strategija. Bandant prisijungti su sistemos nepalaikomais įrenginiais ar patiriant trumpus sujungimus, sistema iškart nutraukia maitinimą.

 

Nuo šiol galite atsisveikinti su papildomai jungiamais maitinimo šaltiniais ir priimti PoC technologiją kaip darbus palengvinančią naujovę, o tai parodo Dahua atsidavimą technologinėms naujovėms ir klientų aptarnavimo kokybei. Vykdydama misiją ‘’Įgalink saugesnę visuomenę ir protingesni gyvenimą’’, Dahua ir toliau daug dėmesio skirs savo vertybėms, kad tarnautų klientams visame pasaulyje.