Dahua gamintojo vaizdo stebėjimo kamerų įrangos ekspozicija ir paroda Jūsų namuose, sodyboje, ūkyje ar bet kur, kur tik žadate įrenginėti vaizdo kamerų sistemą. 
Šią unikalią paslaugą galime pasiūlyti vieninteliai Lietuvoje, vieninteliai Pabaltijo šalyse, o gal ir Europoje.

Išsikvietus pas save šią paslaugą, Jūs savo akimis ir savo teritorijoje matysite realų visų kamerų darbą. Nereiks aklai pirkti kamerų skaitant etiketes ar tik techninę kameros informaciją.

Šios paslaugos dėka taps aišku kokią realią įtaką turės kameros su 2Mpix, 5Mpix, 8Mpix raiška. Taps akivaizdus skirtumas tarp LUX – kameros jautrumo šviesai, o tai ypač labai svarbu tamsiu paros metu.

Šiuolaikinių kamerų jautrumas šviesai tiek pažengęs, kad neretais atvejais jau galima naudoti kameras be jokio naktinio pašvietimo Full Color režime, o tai suteikia galimybę išvengti vaizdo įrašuose problemų kuomet lyja, rūkas, sninga, pūga ir t.t. 
Naujos kartos kameros palaiko tokias funkcijas kaip perimetro stebėjimas, linijų kirtimo pranešimai, vaizdo analizės ir algoritmai leidžia aukštesnės klasės kameroms skirti objektus ir fokusuotis tik į žmogaus, mašinos tipo objektus, o tai leidžia kai kuriomis naktimis sumažinti melagingų pranešimų dešimtim, šimtais, tūkstančiais kartų...
Šiai dienai gaminamos kameros gali būti be jokio naktinio pašvietimo, gali turėti IR (infrared) naktinį pašvietimą, taip pat gali turėti LED pašvietimą. Ką rinktis, kuri geriau, kokie skirtimai - visa tai geriausiai matysite savomis akimis tamsiu paros metu.
Tinkamas kameros objektyvo parinkimas leis išgauti norimą vaizdo detalumą distancijose.


Tad visą šią ir kitą konsultaciją galime suteikti ne tik mūsų parduotuvėje Kaune, Jonavos g. 204a, tačiau atvykus pas Jus į nurodytą vietą. Esame pilnai mobilūs, tad elektros mūsų įrangai nereikia.

Dirbame tik su originaliomis gamintojų prekėmis. Bevardėmis „NoName“ prekėmis ar pasenusiomis technologijomis neprekiaujame, nemontuojame. Vertiname kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimą įrangos darbą.

Paslauga mokama pagal laiką, platesnė informacija telefonu: +37037375593 arba el.paštu: prekyba@gpsmeistras.lt 

Facebook: www.facebook.com/GPSmeistras

Youtube: https://www.youtube.com/GPSMeistrasTeam

Ekspozicijos pristatymas PDF formatu: atsisiųsti