Meniu
Prekių krepšelis

Echolotai

Garmin echolotai yra viena iš pirmaujančių sistemų pasaulyje, gaminančių įvairią navigacinę įrangą, įskaitant echolotus. Garmin echolotai naudojami žuvų paieškai ir vandens telkinių topografijai matuoti, ir jie yra labai vertinami dėl savo patikimumo, tikslo ir naudotojo draugiškumo.

Štai keletas svarbių Garmin echolotų savybių:

  1. Aukšta raiška: Garmin echolotai siūlo aukštos raiškos vaizdus, kurie suteikia išsamią informaciją apie žuvų buvimą ir vandens telkinių struktūrą.

  2. Platus veikimo diapazonas: Garmin echolotai yra naudingi platiems vandens gylumo diapazonams, leidžiantys vartotojams sekti žuvis ir kitus vandens objektus įvairiose gylyse.

  3. GPS integracija: Daugelis Garmin echolotų turi integruotą GPS, kuris leidžia žvejams žymėti žuvų buvimo vietas ir grįžti prie jų vėliau.

  4. Naudotojo draugiškumas: Garmin echolotai yra sukurta taip, kad būtų lengva naudoti. Jie turi aiškias ir lengvai suprantamas instrukcijas, intuityvias valdymo sistemas ir aiškiai matomus ekranus.

  5. Patikimumas: Garmin yra žinomas dėl aukštos kokybės ir patikimos įrangos, todėl Garmin echolotai yra gaminami su patikimumu.

Šios savybės gali skirtis tarp skirtingų Garmin echolotų modelių, todėl svarbu pasirinkti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.

 

"Garmin SideVü" yra vienas iš Garmin echolotų, kurie naudoja pažangią technologiją vizualizacijai po vandeniu. "SideVü" suteikia įspūdingus, detalius vaizdus to, kas yra šalia jūsų laivo - tiesiai iš abiejų laivo šonų.

Štai keletas pagrindinių Garmin SideVü savybių:

  1. Aukštos raiškos šoniniai vaizdai: SideVü pateikia aukštos kokybės 3D vaizdus iš abiejų laivo šonų, leidžiantys žvejams ir jūreiviams matyti tai, kas yra šalia jų laivo. Tai gali apimti žuvis, panardintus objektus, jūros dugno struktūrą ir kitas ypatybes.

  2. Integracija su kitomis Garmin technologijomis: SideVü gali būti naudojamas kartu su kitomis Garmin technologijomis, tokiomis kaip ClearVü ir tradiciniais echolotais, suteikiant visapusišką vaizdą apie tai, kas yra po ir šalia jūsų laivo.

  3. Intuityvi naudotojo sąsaja: Kaip ir visi Garmin produktai, SideVü yra sukurtas taip, kad jį būtų lengva naudoti. Intuityvi sąsaja ir aiškūs vaizdai padaro šią technologiją prieinamą net ir pradedantiesiems.

  4. Galinga sonaro technologija: SideVü naudoja pažangią sonaro technologiją, kad pateiktų tikslius ir detalius vaizdus. Tai gali padėti žvejams efektyviau lokalizuoti žuvis ir kitus objektus.

Ši technologija suteikia žvejams ir jūreiviams galingą įrankį, leidžiantį matyti tai, kas yra už jų matymo lauko, ir padeda geriau suprasti ir naviguoti vandens aplinką.

Gamintojas: Garmin
4” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir “Quickdraw Contours” batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įrangaKomplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu ir „CHIRP ClearVü™“ spinduoliu Įntegruota "Garmin Quickdraw Co..
189.99€
Be PVM:157.02€
Gamintojas: Garmin
5” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir “Quickdraw Contours” batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga Komplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu ir „CHIRP ClearVü™“ spinduoliu Įntegruota "Garmin Qui..
335.00€ 399.00€
Be PVM:276.86€
Gamintojas: Garmin
7” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir “Quickdraw Contours” batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įrangaKomplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu ir „CHIRP ClearVü™“ spinduoliu Įntegruota "Garmin Quickdraw Co..
459.00€ 569.00€
Be PVM:379.34€
Gamintojas: Garmin
7” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir “Quickdraw Contours” batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga Komplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu,„CHIRP ClearVü™“ ir „CHIRP SideVü™“ spinduoliu ..
550.01€ 590.00€
Be PVM:454.55€
Gamintojas: Garmin
9” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir “Quickdraw Contours” batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įrangaKomplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu,„CHIRP ClearVü™“ ir „CHIRP SideVü™“ spinduoliu Integru..
650.00€ 675.00€
Be PVM:537.19€
Gamintojas: Garmin
Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejybojeRyškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 6" ekranas Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu. Integruota "Garmin Quickdraw Contours"..
730.01€ 779.00€
Be PVM:603.31€
Gamintojas: Garmin
Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejybojeRyškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 7"  lietimui jautrus ekranas Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu. Integruota "Garmin ..
1030.00€ 1289.00€
Be PVM:851.24€
Gamintojas: Garmin
Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejybojeRyškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 7"  lietimui jautrus ekranas Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu„CHIRP ClearVü™“ ir SideVü: spinduoliais. Inte..
1049.00€ 1379.00€
Be PVM:866.94€
Gamintojas: Garmin
Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejybojeRyškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 9"  lietimui jautrus ekranas Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu,„CHIRP ClearVü™“ ir „CHIRP SideVü™&ldquo..
1370.00€ 1450.00€
Be PVM:1132.23€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)