Meniu
Prekių krepšelis

Sunkvežimiams

GARMIN navigacijos pritaikytos fūroms! Įveskite transporto priemonės informacija (aukštį, svorį, ilgį, plotį ir pavojingo krovinio informaciją) ir raskite sunkvežimiui optimizuotus maršrutus, pagal Jūsų įrašytus sunkvežimio parametrus, detaliame visos Europos žemėlapyje. Funkcija „Paprastas sunkvežimio profilis“ leis lengvai ir greitai pakeisti velkamos priekabos matmenis, vienu paspaudimu. Prisijunkite su savo telefonu prie navigacijos „Bluetooth“ ryšiu ir gaukite pranešimus tiesiai į GARMIN navigacija. Be to, galėsite atlikti, priimti, atmesti skambučius ir perskaityti trumpąsias žinutes ar kitus pranešimus net ne prisiliesdami prie savo išmaniojo telefono.
 

Garmin Dezl yra specializuotas GPS navigacijos įrenginys, sukurtas transporto priemonėms, ypač sunkvežimiams, vilkikams ir kitoms komercinėms transporto priemonėms. Garmin Dezl įrenginiai yra skirti suteikti vairuotojams būtinas informacijas ir paslaugas, kad būtų lengviau planuoti kelionę, sekti maršrutus ir valdyti transporto priemonę.

Garmin Dezl GPS įrenginiuose yra įvairių funkcijų, pritaikytų komercinių transporto priemonių poreikiams. Tai apima:

  1. Specializuoti sunkvežimių maršrutai: Garmin Dezl gali apskaičiuoti maršrutus, atsižvelgiant į sunkvežimiams skirtus kriterijus, pvz., didžiausią leistiną svorį, aukštį arba ilgį, taip padedamas vairuotojui vengti maršrutų, kurie yra nepalankūs sunkvežimiui.

  2. Eismo informacija: Įrenginiai gali pateikti informaciją apie eismo sąlygas, pranešimus apie eismo įvykius, spūstis ir alternatyvius maršrutus. Tai padeda vairuotojui išvengti eismo kamščių ir sumažinti kelionės trukmę.

  3. Specifinės vietos: Garmin Dezl pateikia duomenis apie specifines vietas, kurios yra aktualios komercinių transporto priemonių vairuotojams, pvz., krovininės stotys, degalinės, kelio mokesčių punktai, sunkvežimių parkavimo vietos ir pan.

  4. Sunkvežimių funkcijos: Įrenginiai gali suteikti informaciją apie vairuotojo pailsėjimo laiką, greičio ribojimus, krovinio informaciją (pvz., svorį, dydį) ir kt., Taip padedami vairuotojams laikytis reglamentų ir geriau valdyti savo kelionę.

Be šių pagrindinių funkcijų, Garmin Dezl gali turėti papildomas galimybes, tokias kaip bluetooth ryšys su mobiluoju telefonu, balsinis vadovas, patikimas GPS signalo priėmimas ir kt.

Verta paminėti, kad informacija apie konkrečius Garmin Dezl įrenginius gali skirtis priklausomai nuo modelio ir atnaujinimų, kurie gali būti įvykę nuo mano žinių atnaujinimo 2021 m. Patartina pasitikrinti naujausią informaciją

Gamintojas: Garmin
DEZL LGV610 navigatorius sunkvežimiams6” colių palydovinės navigacijos sunkvežimiams su magnetiniu laikikliu ir žemėlapių atnaujinimu visą įrenginio eksploatavimo laikotarpį Sunkvežimiams pritaikyti maršrutai, pagal sunkvežimio dydį, svorį ir įspėjimai apie artėjančių tiltų auk..
345.00€ 429.01€
Be PVM:285.12€
Gamintojas: Garmin
DEZL LGV710 navigatorius sunkvežimiams7” colių palydovinės navigacijos sunkvežimiams su magnetiniu laikikliu ir žemėlapių atnaujinimu visą įrenginio eksploatavimo laikotarpį Sunkvežimiams pritaikyti maršrutai, pagal sunkvežimio dydį, svorį ir įspėjimai apie artėjančių tiltų auk..
445.00€ 489.00€
Be PVM:367.77€
Gamintojas: Garmin
DEZL LGV810 navigatorius sunkvežimiams8” colių palydovinės navigacijos sunkvežimiams su magnetiniu laikikliu ir žemėlapių atnaujinimu visą įrenginio eksploatavimo laikotarpį Sunkvežimiams pritaikyti maršrutai, pagal sunkvežimio dydį, svorį ir įspėjimai apie artėjančių tiltų auk..
689.00€
Be PVM:569.42€
Gamintojas: Garmin
DEZL LGV1010 navigatorius sunkvežimiams10” colių palydovinės navigacijos sunkvežimiams su magnetiniu laikikliu ir žemėlapių atnaujinimu visą įrenginio eksploatavimo laikotarpį Sunkvežimiams pritaikyti maršrutai, pagal sunkvežimio dydį, svorį ir įspėjimai apie artėjančių tiltų a..
879.00€
Be PVM:726.45€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)