Meniu
Prekių krepšelis

Dahua UTP tinklo šakotuvas, 4 PoE komutatorius

Dahua UTP tinklo šakotuvas, 4 PoE komutatorius
Dahua UTP tinklo šakotuvas, 4 PoE komutatorius
130.00€
Be PVM: 107.44€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
  • Dviejų sluoksnių nevaldomas PoE jungiklis
  • MAC adresų sarašas 8K;
  • Palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standartus;
  • Palaiko IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z ir IEEE802.3X standartus;

 

Technical Specification

Ethernet Port

2*1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE)

3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)

PoE Power Consumption

Port1, 2, 3 ≤30W

Port4≤60W

Total≤96W

PoE Protocol

IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE

Switching Capacity

6.8G

Packet Forwarding Rate

4.91Mpps

Packet Buffer Memory

1Mb

MAC Table Size

8K

Flow Control

Enable by default

Application Humidity

10%~90%

Power

DC 48~57V power adapter

Lightning Protection

Common Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Working Temperature

-30°C~65°C

Weight

480g

Dimension(W×D×H)

150mm×100mm×30mm

Model

DH-PFS3206-4P-96

PFT3950

1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3960

1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode