Meniu
Prekių krepšelis

DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5442D

5442D 5 klasės IP Apsaugos Vaizdo kamerų komplektas
Įrašymo irenginys. Palaikoma kamerų raiška iki 8Mpix
4Mpix 5 klasės IP kamera 5442D. Kupolinė
5 klasės IP kameros 5442D ZOOM, SMD, IVS, Face Detection
6TB HDD
UTP maitinimas kameroms. PoE switch
5442D 5 klasės IP Apsaugos Vaizdo kamerų komplektas
Įrašymo irenginys. Palaikoma kamerų raiška iki 8Mpix
4Mpix 5 klasės IP kamera 5442D. Kupolinė
5 klasės IP kameros 5442D ZOOM, SMD, IVS, Face Detection
6TB HDD
UTP maitinimas kameroms. PoE switch
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5442D
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Laikinai nėra

Kaina: 437.00€ - 3430.01€

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Naujos kartos Dahua gamintojo IP vaizdo kamerų komplektas kurį sudaro 4 klasės įrašymo įrenginys, turintis išplėstines šiuolaikiškas moderniais programines savybes: linijos kirtimas, perimetro apsauga, įsibrovimas į nurodytą teritoriją ir t.t. Įrenginys gali klasifikuoti kas įsibrovė ar kirto perimetro apsaugos zoną, pvz.: žmogus, automobilis, atitinkamai galima gauti pranešimus į telefoną pasirinktinai pagal norimą pažeidėjų grupę. Dirba ir supranta IP naujausios kartos kameras, kurios palaiko SMD (Smart Motion Detect) ir AI (dirbtinis intelektas).

Komplektuojamas su kone nuostabiausiomis kameromis rinkoje, palaikančiom ne tik IVS, SMD bet ir AI.  Kamera ir jos visa montavimo bazė yra metalinė, kas užtikrins ilgamažį tarnavimo laidą. Šiose puikiose kamerose panaudoti itin kokybiški sensoriai (matrica), viso to dėka turime nuostabiai jautrias šviesai kameras. Net 0,002lux jautrumo šviesai dėka prie itin mažo teritorijos apšvietimo galime mėgautis šviesiu ir spalvotu vaizdu, o tai ypač svarbu siekiant gauti kuo tikslesnius pranešimus apie įsibrovimą ar neprašytus svečius. Šios Dahua IP kameros yra puikus ir nuostabus pasirinkimas siekiantys geriausių rezultatų už protingą kainą. Šis kameros modelis yra vienas iš tų, kuris diktuoja rinkoje ne tik madas, tačiau užkelė taip aukštai kartelę, kad daugelis brendų tai pasieks gal būt tik po 3-6 metų.

Šis prekės komplektas skirtas tiems, kurie nori individualiai susikomplektuoti norimą Dahua gamintojo IP kamerų vaizdo stebėjimo sistemą. Galima rinktis 4, 8 arba 16 kanalų įrašymo įrenginį su kupolinės formos ir 4Mpix raiškos kameromis.

Įrašymo įrenginys: Dahua 4104, 4108 arba 4116 (4, 8 arba 16 kanalų), tai naujos kartos IP kamerų įrašymo įrenginys skirtas tiems, kurie nori turėti bazines šiuolaikines funkcijas, tame tarpe ir linijų kirtimą, kurią kirtus galite gauti pranešimą į telefoną. Galite pasirinkti įrašymo įrenginį su integruotu PoE maitinimu kameroms per tą patį internetinį UTP kabelį. Svarbu: pasirinkus įrašymo įrenginį be PoE maitinimo, rekomenduojame pasirinkti atskirą interneto šakotuvą su PoE.

Vaizdo kamerosDahua IP 5442, tai 4Mpix raiškos kameros, turinčios IVS, SMD ir AI algoritmus. Dahua IVS reiškia, kad šios kategorijos kameros turi nematomas kirtimo linijas (kurias patys galime "nupiešti"), užduoto perimetro stebėsena, o visa tai leidžia gerokai tiksliau gauti aliarminius pranešimus ir fiksavimus apie įsibrovimus ir perimetro kirtimus. Dahua SMD reiškia, kad, kamera analizuoja matomą vaizdą ir pagal unikalų Dahua algoritmą išsimokina skirti kurie vaizde matomi judėjimai yra reguliariai pastovūs, trumpai tariant nereikšmingi, SMD dėka gausite tikslesnius pranešimus į išmanųjį telefoną ir visa vaizdo apsaugos sistema dirbs tiksliau. Dahua AI (Dirbtinis intelektas) reiškia, kad šios kameros apdoroja vaizde esančią informacija didele apimtimi, atpažysta veidus ir jų bruožus, automobilius ir jo savybes, atlieka išamius skaičiavimus. Dahua AI tema verta atskiros ilgos ir išsamios temos, o kad mažiau daug skaityti, galite pažiūrėti vieną iš VIDEO youtube kanale. Šios kameros pasižymi dideliu jautrumu šviesai, net 0,002LUX, tad esant nedideliam ir bendram aplinkos apšvietimui, galima išjungti naktinį IR pašvietimą ir nakties metu vaizdas bus spalvotas. Išjungus IR naktinį pašvietimą nekels tiek daug problemų lietus, rūkas, vorai, voratinkliai, dulkės ir vabzdžiai. Tokiu atveju kamera matydama aiškesnį ir mažiau pašalinių trukdžių turintį vaizdą, galės tiksliau analizuoti matomą aplinką ir tiksliau veiks IVS, SMD, AI aliarmai, išskyrimai, grupavimas ir judėjimo inspektavimas.

Atminties kietasis diskas HDD, mes naudojame ir rekomenduojame tik kietuosius HDD 3,5" diskus, nes SSD diskai nėra tinkamas pasirinkimas dėl ilgaamžiškumo. Mūsų siūlomi atminties diskai skirti pastoviam ir pilnam cikliniui perrašymui. Pigiausi diskai dažniausiai atlaiko tik iki 10 000 ciklų, o mūsų siūlomos prekės skirtos atlaikyti net iki 300 000 ciklų ar daugiau. Viena kamera per parą su ~4000kbps duomenų srautu naudojant H.265 kompresavimą užims ~40-45GB. Trumpai sakant viena kamera 1TB HDD užpildys per ~20 parų. 4 kameros 1TB užpildys per  ~5 paras ir t.t. Tad pasirinkite reikiamą HDD talpą, pagal norimą įrašo kaupimo laiką

Tinko šakotuvas Dahua PoE (4 arba 8 kanalų). Tai specialios ir profesionalios paskirties interneto tinko šakotuvas, kuris per UTP internetinį kabelį užmaitins Dahua vaizdo kameras iki 100-250m atstumo. SVARBU: jei renkatės įrašymo įrenginį su integruotu vidiniu PoE, Jums šis šakotuvas nėra privalomas.

IP kamerų komplektas
Kameros korpusasKupolinis
Įrašymo įrenginys4 Klasė
Full ColorNe
Kamerų raiška4 Mpix
Kamerų klasė5 Klasė