Meniu
Prekių krepšelis

Garmin GPSMAP 64sx nešiojamas navigatorius

Garmin GPSMAP 64sx nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP 64sx nešiojamas navigatorius
289.00€
365.00€
Be PVM: 238.84€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Tvirtas, nešiojamas GPS navigatorius su GPS ir GLONASS signalų imtuvu ir belaidžiu duomenų perdavimu

  • 2.6" saulėje puikiai matomas spalvotas ekranas

  • Jautrus GPS, GALILEO ir GLONASS imtuvas kartu su quad helix antena

  • Galimybė įkrauti žemėlapius ir vienerių metų BirdsEye Satellite Imagery paslaugos prenumerata

  • 3 ašių kompasas su barometriniu aukštimačiu

  • Belaidis susijungimas su Bluetooth® arba ANT+™

  • 8 GB vidinės atminties ir microSD™ lizdas

Garmin GPSMAP 64sx imtuvas turi spalvotą, 2,6 colių LCD ekraną, kuris puikiai matomas net ir saulėtą dieną. Navigatorius turi didelio jautrumo imtuvą, kuris gali priimti GPS ir GLONASS signalus su quad helix antena. GPSMAP 64s turi integruotą elektroninį 3 ašių kompasą, barometrinį aukštimatį, galimybę keistis duomenimis belaidžiu ryšiu ir vienų metų BirdsEye Satellite Imagery paslaugos prenumeratą.

Žinokite kryptį

Garmin GPSMAP 64sx turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje. Taip pat šis nešiojamas navigatorius turi barometrinį aukštimatį, kuris rodys oro slėgio pokyčius ir rodo Jūsų vietos aukštį. GPSMAP 64sx ekrane galima matyti slėgio pokyčio grafikus laiko atžvilgiu oro pasikeitimams stebėti.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

Garmin GPSMAP 64s modelis gali keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

GPSMAP 64s taip pat gali prisijungti prie kitų Garmin prietaisų, tokių kaip VIRB™ ir papildomi davikliai, pvz. tempe™, žingsniamatis ar širdies darbo daviklis.

Būkite pasiekiami

Smart Notification funkcijos pagalba galite navigatoriaus ekrane matyti pranešimus iš savo išmaniojo telefono. Visuomet būsite pasiekiami net jeigu Jūsų telefonas gulės kuprinėje ir jo nereikės ištraukti norint perskaityti SMS žinutę.

Tyrinėkite

GPSMAP 64sx jau turi įdiegtus bazinius pasaulio žemėlapius kartu su reljefiniu žemėlapiu, todėl galite juo naudotis iš karto. Jūs galite taip pat atsisiųsti nuotraukas iš interneto kartu su koordinačių pririšimu ir naudotis jomis. GPSMAP 64s taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (reikalinga papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

Naudokite kelionėse po visą pasaulį

GPSMAP 64sx serijos navigatoriai gali vienu metu priimti GPS ir GLONASS arba GALILEO palydovų signalus vienu metu. Tokiu būdu navigacinis imtuvas maždaug 20% greičiau būna pasiruošęs naviguoti, savo poziciją užfiksuoja greitai ir tiksliai, nepameta jos net tankiame miške ar kalnuose. Pranašumas akivaizdus - kai Jūs esate tankiame miške ar tarp aukštų pastatų, jūs būsite tikri kad GPSMAP 64s užfiksuos palydovus ir Jūs rasite teisingą kelią.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 8 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais.

Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius.  Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

Pramogaukite

Navigatorius GPSMAP 64sx palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas GPSMAP 64s išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Planuokite savo kelionę

Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.

Nešiojama navigacija
SerijaGPSMAP
Liečiamas ekranasNėra
Atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Ploto matavimasYra
Visos Europos Garmin TopoActiveNėra
Barometrinis aukštimatisYra
Lietuvos Offroad bekelės žemėlapisĮgyjamas papildomai
Elektroninis kompasasYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Baterijų tipasAA Alkaline elementai
Išsaugoti maršrutai200
Pėdsako taškai (tracklog)10000
Lietuviškas meniuYra
GALILEOYra
GLONASSYra
Bluetooth® / Wi-Fi®Nėra
inReach®Nėra
Vaizdo kameraNėra
Vidinė atmintis8 GB

Garmin GPSMAP 64sx nešiojamas navigatorius vaizdo įrašas