Meniu
Prekių krepšelis

Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius

Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
Garmin GPSMAP-66i nešiojamas navigatorius
559.00€
739.00€
Be PVM: 461.98€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Pažangus GPS turizmo navigatorius su BirdsEye Palydovinių vaizdų prenumerata ir palydoviniu ryšiu

  • Didelis, 3” colių spalvotas, saulės šviesoje lengvai įskaitomas ekranas
  • Jau įdiegtas visos Europos TopoActive žemėlapis (GPSMAP 66st/sr/i modeliai)
  • Keleto palydovinių pasaulinių navigacijos sistemų (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymas, kad galėtumėte sekti savo kelionę sudėtingesnėse aplinkose negu naudojant tik GPS, taip pat integruoti 3-ašių elektroninis kompasas ir barometrinis aukštimatis
  • Prieiga prie BirdsEye palydovinių vaizdų su tiesioginių atsisiuntimų galimybe be kasmetinių prenumeratų
  • Išplėstas belaidis ryšys palaiko Active Weather naujausias orų prognozes, animuotus orų radarus ir Geocaching Live sinchronizavimą ir atnaujinimus susiejus su išmaniaisiais telefonais
  • Garmin Explore™ internetinio puslapio ir programėles palaikymas, kad galėtumėte tvarkyti trasas, taškus ir maršrutus būdami kelionėje
  • Iki 16 valandų GPS režimu veikianti baterija; “1 savaitė ekspedicijoje” režimo pagalba galėsite keliauti naudodami įrenginį ilgiau nei bet kada anksčiau naudojant 2 AA baterijų komplektą
  • Palydovinis ryšys inReach (tik GPSMAP 66i modelis)

Paspauskite kad padidinti

Planuokite savo sekančią kelionę su GPSMAP 66 serijos turizmo navigacijomis. Nesvarbu kopsite į kalnus, medžiosite, rinksite lobius (geocaching), plauksite baidarėmis ar važinėsite dviračiu po kalnus galėsite patirti daugiau įspūdžių su patvariu rankiniu navigatoriumi 3” colių spalvotu ekranu. Įrenginys turi prieigą prie BirdsEye palydovinių vaizdu su tiesioginiais atsisiuntimais, kad padėtų lengviau susiorientuoti. Taip pat multi-GNSS palydovinės sistemos bei belaidis ryšys Active Weather palaikymui, tiesioginiam siuntimuisi ir Garmin Explore programėlei.

inReach palydovinis ryšys (GPSMAP 66i modelis)

Būkite pasiekiami visur, netgi pačiose ekstremaliausiose kelionėse. Naudojant inReach palydovinį ryšį (reikalinga prenumerata), šis įrenginys galės pasiųsti SOS signalą GEOS 24/7 avarinei palaikymo komandai iškilus pavojingoms situacijoms. Taip pat jis leidžia naudotis abipusiu ryšiu siunčiant žinutes ir sekimą gyvai su LiveTrack vietovės dalinimuisi per 100% globalų palydovinį ryšį, taigi Jūs būsite pasiekiami bet kada ir galėsite palaikyti ryšį su savo šaimos nariais, draugais ar komanda. Reikalinga prenumerata.

Laisvai orientuokitės kelionėse

 

 

Be to jog GPSMAP 66 navigatoriai multi-GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymą, šios serijos įrenginiuose yra integruoti ir ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutikliai papildomam jūsų patogumui. Integruotas aukštimatis nustato aukščio duomenis, kad galėtumėte sekti pakilimus ir nuolydžius, barometras galės būti naudojamas prognozuojant orų pokyčius, galėsite matyti trumpalaikius oro slėgio kitimus. 3-ašių elektroninis kompasas suteiks papildomą galimybę susiorientuoti.

 

 

 

 

Sekite savo buvimo vietą palydovinių vaizdų pagalba

 

 

Tiksliau identifikuokite savo esamą buvimo vietą didelės raiškos ekrane su jūsų maršruto palydoviniais foto vaizdais, juos galėsite matyti dėka tiesioginių atsisiuntimų iš BirdsEye palydovinių vaizdų — be metinės prenumeratos. Matysite tikrą aplinkos vaizdą, kad galėtumėte rasti reikiamus takus, poilsio vietas, medžioklės vietas ar rasti kur pasistatyti automobilį ir netgi išsaugoti taškus pagal gamtinius orientyrus.

 

 

 

 

Būkite pasiruošę įvairioms oro sąlygoms

Susieję savo GPSMAP 66 serijos įrenginį Bluetooth® belaidžio ryšio pagalba su palaikomu išmaniuoju telefonu jūs visada būsite informuoti apie oro sąlygas. Gaukite Active Weather atnaujinimus apie orų prognozių informaciją realiu laiku, įskaitant temperatūros, orų, kritulių ir debesų žemėlapius. Įrenginys taip pat turi orų radarą, todėl žinosite kada vengti orų galinčių pakenkti jūsų išvykai.

 

Ieškokite lobių patogiau

 

 

GPSMAP 66s ir GPSMAP 66st įrenginiai leis mėgautis “geocaching” žaidimu ieškant žaidimo lobių žymiai patogiau. Nauji lobiai įrenginyje atsinaujins automatiškai naudojant Geocaching Live, įskaitant lobių aprašymus ir užuominas. Naudodamiesi Wi-Fi® arba naudodami Garmin Connect™ išmaniajame telefone išvengsite koordinačių vedimo rankiniu būdu arba užuominų rašymo rašikliu ant popieriaus, be to kiekvienas rastas žaidimo lobis automatiškai atsiras jūsų Geocaching.com profilyje.

 

 

 

Planuokite savo keliones

 

 

Netgi neturėdami ryšio, su GPSMAP 66 serijos rankinius navigatorius, galėsite susieti įrenginį su Garmin Explore mobiliąja programėle, kad galėtumėte planuoti, peržiūrėti ir sinchronizuoti duomenis, įskaitant taškus, trasas ir maršrutus. Taip pat, galėsite peržiūrėti užbaigtus užsiėmimus kol būsite kelionėje, neturėdami ryšio. Gryžę į namus galėsite planuoti ateities keliones ir peržiūrėti jau baigtas keliones Garmin Explore internetiniame puslapyje.

 

 

 

Funkcijos ekstremalioms situacijoms

 


 

Būkite pasiruošę patiems ekstremaliausiems nuotykiams. GPSMAP 66 serijos navigatoriai veikia 16 valandų GPS režimu ir 1 savaitę ekspedicijos režimu (su 2 AA tipo baterijomis). Įrenginys turi integruotą LED žibintuvėlį ir SOS švyturėlį, kuris gali būti naudojamas pagalbos signalo siuntimui. Įrenginys sukurtas pagal karinius  šilumos, smūgių ir atsparumo vandeniui standartus (MIL-STD-810G) ir netgi yra suderinamas su naktinio matymo akiniais.

 

Nešiojama navigacija
SerijaGPSMAP
Liečiamas ekranasNėra
Atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Ploto matavimasYra
Visos Europos Garmin TopoActiveYra
Barometrinis aukštimatisYra
Lietuvos Offroad bekelės žemėlapisĮgyjamas papildomai
Elektroninis kompasasYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Baterijų tipasAA Alkaline elementai
Išsaugoti maršrutai250
Pėdsako taškai (tracklog)20000
Lietuviškas meniuYra
GALILEOYra
GLONASSYra
Bluetooth® / Wi-Fi®Nėra
inReach®Yra
Vaizdo kameraNėra
Vidinė atmintis16 GB

Atsisiuntimai

  • garmin_gpsmap_66.pdf